icon

Vizyonumuz

Sektörde liderliği kaliteli hizmet anlayışı ile özdeşleştirmek ve müşterilerimize en iyiyi sunmak, yenilikçi anlayışımız ile sektördeki varlığımızı kalıcı hale getirmek ve sürdürülebilir işlere imza atarak sektörümüze değer katmaktır.

icon

Misyonumuz

Müşterilerimize güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak, finansal işlemlerde uzmanlığımızı kullanarak en yüksek getiriyi sağlamak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Bu misyonumuz doğrultusunda, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak onların finansal hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktayız.

icon

Efor Kıymetli Madenler A.Ş. olarak, müşteri memnuniyetine ve güvene dayalı bir iş yapma prensibiyle hareket etmekteyiz. Tecrübeli kadromuz, yenilikçi anlayışımız ve sektördeki bilgi birikimimizle müşterilerimizin finansal hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Efor Kıymetli Madenler A.Ş. olarak temellerimiz 2013 yılında atıldı. 10 yılı aşkın süredir, altın ve diğer tüm kıymetli madenler konusundaki sektörel bilinirliğimizi her geçen gün katlayarak devam ettiğimiz bu yolda, liderlik vizyonumuzu kaliteli hizmet anlayışıyla özdeşleştirmeye devam ediyoruz. Yenilikçi anlayışımız ile sektördeki varlığımızı kalıcı hale getirirken, güven esasına dayalı sürdürülebilir işlere imza atıyoruz.

Menkul kıymetler dışında borsa, sermaye piyasaları, alım satım işlemleri ve forex piyasalarına dair tecrübemizle şekillendirdiğimiz yaklaşımımızı müşterilerimizle birebir çalışarak güçlendiriyor, yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirdiğimiz finansal projeler ile güçlendirdiğimiz yapımızı sürekli olarak geliştirmeye ve genişletmeye devam ediyoruz.

Efor Kıymetli Madenler A.Ş. olarak biz, sermaye piyasaları çerçevesindeki tecrübemizi hizmetlerimiz ile bütünleştiriyoruz. Aynı zamanda, anlık altın fiyatı, çeyrek altın, yarım altın, tam altın, ata lirası takibi yapabileceğiniz yeni platformumuz ile hizmetlerimize devam ediyor, anlık haberlere ulaşabileceğiniz yepyeni bir alan sunuyoruz.

Altın alış ve satışı gerçekleştirebileceğiniz yeni platformumuz ile, al-sat işlemlerini yönetiyor, ticaret yapabileceğiniz danışmanlıklar sunuyor, rafine analiz ve muhasebe hizmetleri sağlıyoruz.

Efor Kıymetli Madenler A.Ş. olarak tüm tecrübemizi ve sektörel birikimimizi hizmetlerimize yansıtıyor, kalite ve güvene dayalı sürdürülebilir müşteri ilişkileri kuruyor, yatırımlarınızı doğru değerlendirebilmeniz adına rehberlik ediyoruz. Doğru ve müşteriye uygun finansal süreç yönetimleri ile kazancınızı artırabilmenizi sağlıyor, yatırım anlayışınıza en uygun araçlarla ilerlemenize katkıda bulunuyoruz.

image

Abone Ol

Mail listemize kaydolarak, hakkımızdaki ve piyasadaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.